Rozvoj skoliózy v oblasti krční a hrudní

Skolióza je neúprosný stavu definované odchylky páteře v boční směru od přední osy. Ve stejné době, obrátil se zpět vzhledem k jeho svislé osy. Tato patologie jako jejich postup může přinést vážné vady na kufru a následné postižení nemocných individuální. Často skolióza je identifikován v dospívání. To je nejlepší vědeckou hodnotu je věk puberty, což je poznamenán opravdu energický vývoj dítěte. Na vrcholu se, že věk řadu od 4 do 6 let mohou navíc být kritický moment v rozvoji tohoto onemocnění. Běžně jedinců v dospělosti se potýkají s takový patologický proces. Většina z časů, to je výsledek traumatu.

Techniky prevence

Tam je rozdělení skoliózy u dvou v podstatě různé druhy: strukturální a nenosné. Neorganizovaný typ je instalován v případě, je-li páteř je zapnutý pouze v boční pokyny, vzhledem k tomu, že rotace obratlů se nekonal. Architektonický typ je závažnější. To znamená, rotace obratle kolem své osy za stejnou dobu rozptyl vzadu laterálně.

Techniky prevenceNa základě lokalizace umístění zakřivení skoliózy může být cervikální, cervikotorakální, hrudní, hrudní, bederní a také lumbosakrální. Tam jsou četné úrovně v rozvoji tohoto stavu. Velmi první úroveň. Je nejvíce pozitivní výběr. Je charakterizován tím, odchylka páteře z frontální osy o více než 10 stupňů. Zatímco některé známky byly uchovávány v paměti. V mnoha všechny instance je omezena na unavenost zad během cvičení. Určit takový útok je možné při otáčení pacienta před individuální. Druhý stupeň. V tomto případě, úhel, odchylka páteře je v rozmezí jedenáct až dvacet pět stupňů. Tento stupeň je doprovázen první odbočka obratlů. Vědecká fotografie skolióza zad skončí být výraznější, je třeba poznamenat, vnější asymetrie těla. Třetí stupeň. Páteř se odchyluje od dvaceti šesti do padesáti úrovních. Tam je silná bolest v zádech, jasně viditelné vnější deformaci. Ve většině případů, pacient, dělá různé problémy vnitřních orgánů. Čtvrtý stupeň. Je krajně nepříznivá. Páteř se snížil o více než padesát stupňů, což je přijít s tím, že značné poruchy ve vnitřní orgány a také vnější nedostatky.

Skolióza páteře v oblasti krční

Skolióza páteře v oblasti krčníSkolióza páteře v krční zpět je nastaven v případě, je-li zakřivení došlo na stupně od první do 7. krční obratel. Jeho hlavní nebezpečí závisí na tom, že tento přestupek může vést do změny cév, které zásobují mozek. Vědecký obraz takového skoliózy závisí na stupni zakřivení zad. Nejstarší údaj o akty syndrom bolesti lokalizované v krku. Kromě toho, nemocní jedinci obvykle dochází k neustálé migrény a únava z krku. V závažných případech, může být sdílena vnější napětí v krční oblasti. Navíc, skolióza zad je identifikován v závislosti na její příčiny. Ocenochnoe odrůdy-je vyvinuta jako výsledek činů pozici.

Odpověď variantu – spuštěno nucené umístění osoby, o syndrom bolesti. Vyrovnávací typy-jeho pokrok týkající se genetické nebo získané zkrácení dolní paže nebo nohy. Hrozné rozsah-zadní zakřivená v důsledku traumatické dopad. Myopatické druhu ona je více pravděpodobné, aby se stalo, pokud je chronické, degenerativní podmínky svalových buněk. Mark druhu-detekován v těch jednotlivců, kteří ve skutečnosti nachází, hrubý cicatrical zkroucení měkké buněk. Neurogenní řadu– vyvíjí jako výsledek různých patologických stavů nervového systému.

Prsa skolióza

Hrudní skolióza je jednou z nejčastějších formě tohoto patologického procesu. Jeho nebezpečí spočívá v tendenci spokojeni s rychlou progresí onemocnění. Hrudní skolióza wases původně označen bolest a vyčerpání zad během cvičení.

Prsa skolióza

V mimo studii je možné zjistit, asymetrie ramen, snižuje žebra a bránice. Typickou indikací jsou mezižeberní neuralgie. Hrudní skolióza často vede k narušení vnitřní orgány, zejména srdce a plic. Na vrcholu se, že to může vytvářet značné estetické problémy, jako příklad, rozvoj žebra hrb. Kromě vnější hodnocení, pro detekci skoliózy x-ray přístup je využit. Pokud je to nezbytné, další důkladné vizualizace porušení a rozpoznat jejich příčiny mohou být použity při zobrazování magnetickou rezonancí. Hlavní techniky prevence, vyhýbání se zranění zad, vysoký stupeň fyzické aktivity, výživy a udržování správné držení těla.